Sofa TOKYO

Nowość w naszej ofercie, czyli Narożnik Tokyo – stolica domowego życia

Co łączy kanapę ze stolicą Japonii? Jedno i drugie, to główny ośrodek życia. W naszej ofercie pojawił się właśnie nowa, bardzo ciekawa i wygodna kanapa narożna. Poznajcie narożnik Tokyo.

Tokyo jest sercem całej Japonii, bowiem to dominujące centrum polityczne, handlowe, edukacyjne i kulturalne kraju. Tak samo narożnik Tokyo, przejmuje w każdym domu wszystkie ważne funkcje i staje się najważniejszym meblem w mieszkaniu. To idealne miejsce relaksu i życia towarzyskiego, ale także świetnie sprawdza się, jako kanapa edukacyjna, gdy trzeba dzieciom pomóc odrobić lekcje lub arena sportowa podczas oglądania wydarzeń sportowych w telewizji. Nierzadko, to również restauracja z pysznym domowym jedzeniem, a gdy trzeba zmienia się w wygodny hotel dla rodziny z odległych zakątków.

Tokyo, to klasyczny narożnik, który posiada funkcję spania po zdjęciu poduszek. Całość wykonana jest na drewnianej, bezsęcznej ramie. Bogaty wybór tkanin pozwala dostosować jego wygląd do nawet najbardziej wymagających wnętrz.

(1) TOKYO CR 2.5FS-RX + BOK C

 

(2) TOKYO CR 2-2.5 + BOK C (zagłówek X3, roletka drewniana) (7) TOKYO 2FS + BOK B (zagłówek X3) (6) TOKYO 2.5FS + BOK A (zagłówkek X3) (3) TOKYO 2.5FS-CHG + BOK A (wypełnienie DUN - TOP siedzisko i oparcie) (4) TOKYO 3FS + BOK B (zagłówek X3) (5) TOKYO 3FS + BOK B GRUBOŚĆ MATERACA 7.5 cm (2) TOKYO CR 2-2.5 + BOK C (zagłówek X3, roletka drewniana)