O nas

Poznaj świat KolorowychSnów.pl

Kolorowych Snów.pl to miejsce, gdzie znajdziesz starannie wyselekcjonowane meble, dodatki oraz oświetlenie najwyższej jakości i niespotykanych wzorów. Pragniemy sprawić, aby każdy dzień w domu czy biurze był jak piękny sen, a naszą kreatywność odzwierciedlają niezwykłe produkty, których nie sposób znaleźć gdziekolwiek indziej. Dlaczego KolorowychSnów.pl – bo każda noc może stać się niespełnionym marzeniem lub niezapomnianym wspomnieniem, ale też każda z nich, z pozoru taka sama, jest zupełnie inna, niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju, a taka jest właśnie oferta naszych produktów.

Dobry design online i offline

W naszym sklepie  pełnym kolorowych, sennych marzeń głównym bohaterem jest dobry design. Odnajdziesz tu wyjątkowe i nietuzinkowe meble, niespotykane i modne dodatki oraz niecodzienne i zaskakujące oświetlenie.

Nasz salon meblowy działa od września 2007 roku. Jesteśmy obecni online, ale także offline.

Rodzinne zamiłowanie do mebli

Mamy solidne podstawy, bowiem KolorowychSnów.pl wywodzi się z firmy Seneko, rodzinnego przedsiębiorstwa, działającego od 1993 roku. Seneko z fabryką mebli w Jeżowie w woj. łódzkim, zajmuje się produkcją naturalnych materaców, głównie materaców futonowych. Seneko jest docenianie przez klientów w Polsce, a także m.in. w Kandzie, Stanach Zjednoczonych Ameryki, Japonii i oczywiście Europie.

Meble, materace, dodatki, lampy, krzesła, sofy – oferta sklepu KolorowychSnów.pl jest szeroka, dlatego nad wyborem odpowiednich produktów czuwa zespół miłośników dobrego designu, nietypowych rozwiązań i ciekawych form.

Agata Wojdyła – pomysłodawczyni i właścicielka KolorowychSnów.pl. Prawdziwa pasjonatka ciekawego designu. To dzięki jej wyczuciu potrzeb klientów w połączeniu z panującymi trendami, KolorowychSnów.pl oferuje nietuzinkowe meble, dodatki i oświetlenie. Przyznaje, że uwielbia KoloroweSny.pl za fantastycznych klientów i nieustanną możliwość realizacji własnych pomysłów oraz wyjątkową atmosferę, którą tworzy cały zespół. Prywatnie pasjonuje się wypiekiem chleba i urządzaniem ogrodów. W wolnych chwilach stawia na aktywny wypoczynek z rodziną.

Oliwia Zabłocka – doradca klienta, związana z KolorowychSnów.pl od początku 2021 roku. Podkreśla, że uwielbia firmę za nieustanny ruch i możliwość rozwoju oraz atmosferę w zespole. Natomiast jej ulubione przedmioty dostępne przez KolorowychSnów.pl, to łóżka i futony – w tych tematach pływa jak przysłowiowa ryba w wodzie! Oliwia to prawdziwa podróżniczka – swoje wyprawy planuje z dużym wyprzedzeniem i nigdy nie jest to samo leżenie na plaży. W tym roku zwiedziła chociażby Nowy Jork i przecudne Malediwy!

Anna Sybilska – doradca klienta, w zespole od kwietnia 2017. Ania to doświadczona “pani domu” więc możecie u niej zawsze liczyć na poradę nie tylko estetyczną ale i praktyczną. Prywatnie dużo czyta i całą rodziną fascynuje się grami zespołowymi i górskimi wędrówkami. Wielka miłośniczka psów i kotów!