Aktualności

Łóżka w drewnie dębowym

Widząc jak bardzo lubicie Państwo meble dębowe rozszerzyliśmy ofertę łóżek o nowy materiał – DĄB. Nasze dobrze już znane modele, występujące dotychczas w drewnie olchowym, dostępne są teraz również w dębie. Na zdjęciach łóżko MILANO w naturalnej dębinie – idealnie współgra z innymi elementami ekspozycji bo w tym drewnie mamy naprawdę duży wybór artykułów!

Witamy w nowej odsłonie sklepu!

Na dziewiąte urodziny zafundowaliśmy sobie prezent – nową odsłonę sklepu. Mamy nadzieję, że wszystko działa sprawnie a każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Widzisz problem, coś nie działa? Alarmuj! sklep@kolorowychsnow.pl Zapraszamy!

Sofa TOKYO

Nowość w naszej ofercie, czyli Narożnik Tokyo – stolica domowego życia Co łączy kanapę ze stolicą Japonii? Jedno i drugie, to główny ośrodek życia. W naszej ofercie pojawił się właśnie nowa, bardzo ciekawa i wygodna kanapa narożna. Poznajcie narożnik Tokyo. Tokyo jest sercem całej Japonii, bowiem to dominujące centrum polityczne, handlowe, edukacyjne i kulturalne kraju. Tak samo narożnik Tokyo, przejmuje w każdym domu wszystkie ważne funkcje i staje się najważniejszym Czytaj więcej